Agenda d’Activitats

NOVEMBRE-2018

Dijous         1,  SOLEMNITAT DE TOTS SANTS

                          Cadena de pregària per les vocacions: Vespres a les 7 de la tarda.

Divendres    2, COMMEMORACIÓ DELS FIDELS DIFUNTS

                          Misses: 12 del migdia i 8 del vespre.

                           Adoració i pregària a 1/4 de 8 del vespre.

Dissabte      3,  Missa d’acció de gràcies pels 35 anys de l’agrupament Xaloc.

Diumenge 4 ,  XXXI DIUMENGE DE DURANT L’ANY

                            Entrega del Credo als nens de 1er. curs. Sorteig dels dies de primera comunió.

Dilluns         5,  Catequesi d’adults a 2/4 de 9 del vespre.

Diumenge 11, XXXII DIUMENGE DE DURANT L’ANY

                         FESTA DE LA MARE DE DÉU DEL CLAUSTRE

                          Cadena de pregària per les vocacions: Vespres a les 7 de la tarda.

                           Xª Jornades de les famílies cristianes, a la parròquia de Sant Fructuós.

Dijous         15, Formació de catequistes a les 7 a Santa Clara.

Divendres,16 – diumenge 18: XIª Escola de Catequistes a Figueres.

Diumenge  18, XXXIII DIUMENGE DE DURANT L’ANY

                          DIADA DE GERMANOR

                           Col·lecta extraordinària.

                          Familias sin barreras, a ¼ d’12.

                          Preparació de la confirmació a les 6 de la tarda.

Dilluns         19, Catequesi d’adults a 2/4 de 9 del vespre.

Dimecres    21, Rosari catequètic, a les 6 de la tarda.

Dijous         22, Grup de Bíblia a 2/4 de 6 de la tarda.

Diumenge  25, JESUCRIST, REI DE L’UNIVERS

                       Administració del sagrament de la confirmació a les 12 del migdia.

Divendres   30, Pregària al columbari a 2/4 de 8.

                        Preparació de baptismes a 2/4 de 9.

Despatx: dimecres i divendres: de 12 a 2/4 de 2.

Dimecres: de 2/4 de 9 a les 9 del vespre.

HORARI DE MISSES: Festius: 9, 10’30, 12 i 20. Feiners: 20 h.

Horari del columbari: diumenge de 9 del matí a la 1 del migdia.